Location : Home > 7 > 7132SA100CB
7132SA100CB
Share on FacebookShare on Facebook
7132SA100CB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7132SA100CB standard package with RoHS 46830 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ICS83052AGI-01 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Multiplexer IC 250MHz 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
ICS83052AGI-01 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICS83052AGI-01 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICS83052AGI-01 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AKT4112101 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount
AKT4112101 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
8N3SV75FC-0006CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
8N3SV76AC-0014CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 625MHz 6-CLCC
8N4DV85KC-0005CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz, 625MHz 6-CLCC
8N4DV85KC-0005CDI8 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75AC-0074CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N3SV75AC-0074CDI8 IC 57360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70152-1138 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
70152-1138 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPC9331FAR2 ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
70261-1472 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-2-1830A-10000C
ATF750CL-15JI Atmel 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATF750CL-15JI brenda@hon 83325 2016 TQFP-32 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATF750CL-15JI N/A 95200 2016 TQFP-32 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
R5F5631BCDLC#U0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RX RX600 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 1MB (1M x 8) FLASH 177-TFLGA (8x8)
AT24C16D-PUM Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 16KBIT 1MHZ 8DIP
AT24C16D-PUM Atmel 5209 15+ 8-PDIP Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
GEC19SABN-M30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
GEC19SABN-M30 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GEC19SABN-M30 NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GEC19SABN-M30 Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
926142-01-09-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
926142-01-09-I 3M 157060 2016+ CONN HEADER 18POS DL .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
926142-01-09-I 3M 288110 2016+ CONN HEADER 18POS DL .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
926142-01-09-I IC 57540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
94010-468HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 68 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
94010-468HLF Amphenol FCI 146930 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
94010-468HLF Amphenol FCI 298750 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
94010-468HLF IC 55940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
95645-220HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
95645-220HLF Amphenol FCI 147050 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
95645-220HLF Amphenol FCI 298730 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95645-220HLF IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
854-10-069-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 69 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
854-10-069-20-001101 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
854-10-069-20-001101 Preci-Dip 147110 2016+ CONN HDR 69POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
854-10-069-20-001101 Preci-Dip 297770 2016+ CONN HDR 69POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
894-80-063-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 63 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
894-80-063-20-001101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN HDR 63POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
894-80-063-20-001101 Preci-Dip 287610 2016+ CONN HDR 63POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com