Location : Home > 7 > 71256SA20YGI8
71256SA20YGI8
Share on FacebookShare on Facebook
71256SA20YGI8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1551082 Industrial Controls, Meters Sensor Interface - Junction Blocks SENSOR ACTUATOR BOX 8SLOT 3POS
CY284108ZXC 18000 14-15+ TSSOP-56 Nego IC Co.Doris@negoic.com
CY284108ZXC CYPRESS 98500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
8N3SV76KC-0139CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 170MHz 6-CLCC
70151-1127 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
ISPPAC-CLK5610AV-01TN48C 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
24LC256T-I/MF Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 256KBIT 400KHZ 8DFNS
24LC256T-I/MF Microchip 1558 12+ 8-DFN-S (6x5) Evergreen Electronics Co.,Ltd
24LC256T-I/MF Microchip 62225 1525+ IC EEPROM 256K SER IND 8DFN-S Alphatek Technology Limited
24LC256T-I/MF Microchip Technology 30,000 2102+ 2102+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
24LC256T-I/MF Microchip Technology 30,000 2102+ EEPROM 256K 32K X 8 2.5V SER EE IND EKT Electronics Co., Ltd
4-640600-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 12 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 20 AWG