Location : Home > 7 > 7101MY9A4BE
7101MY9A4BE
Share on FacebookShare on Facebook
7101MY9A4BE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08051A201GAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 200pF ¡À2% 100V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
08051A201GAT2A AVX 1440700 15+ CAP CER 200PF 100V 2 NP0 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08051A201GAT2A IC 59520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
K820K15C0GF5TL2 Capacitors Ceramic Capacitors 82pF ¡À10% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
K820K15C0GF5TL2 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
K820K15C0GF5TL2 originalne 621853 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
K820K15C0GF5TL2 VISHAY 94600 17+ 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
K820K15C0GF5TL2 Vishay BC Components 1451600 15+ CAP CER 82PF 50V 10 RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VJ1206Y153KXACW1BC Capacitors Ceramic Capacitors 0.015¦ÌF ¡À10% 50V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
VJ1206Y153KXACW1BC N/A 78000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
VJ1206Y153KXACW1BC N/A 85000 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
UP050CH360J-A-BZ Capacitors Ceramic Capacitors 36pF ¡À5% 50V C0H Ceramic Capacitor -25¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole Axial 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)
UP050CH360J-A-BZ 645412 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
UP050CH360J-A-BZ Taiyo Yuden 889300 1532+ CAP CER 36PF 50V 5 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UP050CH360J-A-BZ Taiyo Yuden 994500 17+/18+ CAP CER 36PF 50V 5 AXIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
VJ0805D5R1BXCAJ Capacitors Ceramic Capacitors 5.1pF ¡À0.1pF 200V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
VJ0805D5R1BXCAJ IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0805D5R1BXCAJ NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1333205-0 Tools Crimpers, Applicators, Presses ANVIL, COMBINATION (.090)
1-1333205-0 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
47094 Tools Crimpers, Applicators, Presses DAHT SH F CRIMP W/O CC
SS-10-3 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 125V
SS-10-3 Omron 241720 1538+ SW SUBMINI SPST-NO 10.1A PLUNGER AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SS-10-3 Original 500 2008+ New & Original Parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SS-10-3 In.Stock 78500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
83589031 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 8A 250V
83589031 Crouzet USA 1-3000 2014+ SLD SW SPDT 0.50 METER Ameyic Electronics Limited
83589031 Crouzet USA 139820 NEW RoHS SLD SW SPDT 0.50 METER FindCores Electronics Inc.
83589031 Crouzet USA 242050 1538+ SLD SW SPDT 0.50 METER Alphatek Technology Limited
64AT22-1E Switches Toggle Switches SWITCH TOGGLE
64AT22-1E IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
32679 Tools Assorted Tool Kits SOFT GRIP PLIERS & CUTTERS 9 PC.
32679 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
32679 TE Connectivity AMP Connectors 277970 2016+ CONN 2 AWG #3/8 AMPOWER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
58646-1 Tools Crimpers - Crimp Heads, Die Sets TOOL HEAD MTA .156 MASS INSERT
58646-1 IC 57540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
58646-1 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
12857 Tools Accessories EXTENSION INSULATED 3/8"X 10"