Location : Home > 7 > 7008S15J
7008S15J
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1503098 Industrial Controls, Meters Sensor Interface - Junction Blocks SENSOR ACTUATOR BOX
MPC9449FAR2 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 200MHz 52-LQFP
MPC9449FAR2 N/A 86120 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MPC9449FAR2 NEW 78950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MPC9449FAR2 ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
8N3SV75AC-0062CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 150MHz 6-CLCC
8N3SV75AC-0062CDI8 IC 57520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75BC-0184CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC
CYIFS782BSXC CYPRESS 12500 14-15+ N/A Nego IC Co.Doris@negoic.com
70177-1348 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-225-4-4010 00100M SFTY EDGE
72V293L7-5PFI Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 65536X18 7-5NS 80QFP
72V293L7-5PFI IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
72V293L7-5PFI S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
R5F104BGANA#W0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G14 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 32-HWQFN (5x5)
R5F104BGANA#W0 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TC74LCX138FTELM IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TC74LCX138FTELM NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
74SSTVF16859PAG IDT 16000 2016 TSSOP-7.2-64P FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
74SSTVF16859PAG IDT 18000 2016+ TSSOP-7.2-64P IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
74SSTVF16859PAG TSSOP-7.2- 48500 2012+ IDT Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
4-643813-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 15 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 22 AWG
4-643813-5 Distributor 161910 17+ 17+ Microtranik Components sales@microtranik.com
4-643813-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-643814-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 7 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 24 AWG
3-643814-7 38146 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3-643814-7 TE Connectivity AMP Connectors 157590 2016+ CONN RECEPT 7POS 24AWG MTA100 Unitronix Electronics Limited
3-643814-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-640429-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 4 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 24 AWG
3-640429-4 TYCO 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-640429-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-640429-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 4POS 24AWG MTA156 Global Thunder Electronics Co.,Ltd