Location : Home > 7 > 7005S17G
7005S17G
Share on FacebookShare on Facebook
7005S17G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4QV01EG-0037CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 500MHz, 125MHz, 250MHz, 1GHz 10-CLCC
8N4QV01EG-0037CDI8 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PL685-P8-258OC Micrel 71500 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
B82462G4334M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 270mA 2.3 Ohm Max Nonstandard
B82462G4334M 39465 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
B82462G4334M Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
E5C2R20PD AC100240 0300 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Temperature Controller (RTD) 100 ~ 240VAC Panel Mount
8N4DV85AC-0018CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 212.5MHz, 250MHz 6-CLCC
70178-1254 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-245-4-0290 00100M SFTY EDGE
EP2C20F484C6N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP2C20F484C6N ALTERA 10232 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
EP2C20F484C6N ALTERA 81246 2016 BGA484 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XCV100E-7CS144I XILINX 11000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCV100E-7CS144I Xilinx Inc 8000 16+ 144-TFBGA, CSPBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC4VLX100-11FFG1148C XILINX 10022 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
EPM1270GF256C4 Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM1270GF256C4 ALTERA 5600 13-14+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
MB90351ASPMCR-GS-126 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90350 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 64-LQFP (12x12)
3-640431-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 4 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 18 AWG
3-640431-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
802-80-044-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
802-80-044-30-480101 IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
802-80-044-30-480101 Preci-Dip 147710 2016+ CONN HDR 44POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
802-80-044-30-480101 Preci-Dip 287470 2016+ CONN HDR 44POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0026604170 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin