Location : Home > 6 > 6STF37PAR01E20X
6STF37PAR01E20X
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3106E22-22SA232 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
KJL6T23N55PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
V95234N1-14S-7P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
2M801-007-16NF6-23PC Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 3C 3#20HD PIN PLUG OM
CA3106E24-22SWB13 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Silver
97-3107B24-5S-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 16#16 SKT PLUG
GTSL030-24-AJSX-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 25C 25#16 SKT RECP WALL RM
CA01COME20-8PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
TVP02RW15-5B Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 5C 5#16 SKT RECP
D38999/20WG16SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
AIT1UWHST2-14S-6PCAU Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 6C 6#16S PIN RECP
901-9531-12 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line), Right Angle Solder
102-799-48 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) 1.0/2.3 Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
72974 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) - Adapters Adapter Coaxial Connector SMA Plug, Male Pin To RP-SMA Plug, Female Socket 50 Ohm
0555600248 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 24 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
0512964593 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 45 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle