Location : Home > 6 > 6STD37SAM99B40X
6STD37SAM99B40X
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JBXSR1G05FCSDSR Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
PAA.M1.0TL.AC52NZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
CTVS07RF-17-35SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CTV06RW-15-5SE-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 5C 5#16 SKT PLUG
CA3106R28-15PF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 35 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
CA3106E22-23PYBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
6380-2PG-3DC Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
SL-120-G-10 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole
PT02SE20-41S-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors PTSE 41C 41#20 SKT RECP
0050650012 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Accessories CGRID SL PMC WTOW DR 12POS
CA08COME14S-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
TV07RK-13-32PA-P3 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
HIF2C-34DT-1.27R Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Board In, Direct Wire to Board 34 Position Ribbon Cable Connector Black IDC 28 AWG Through Hole
AIT1A10SL-4PC Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 2C 2#16S PIN RECP
RJHSE3P8GA1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C VERT SHLD
CA3102E14S-6P Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
CA3102E14S-6P ITT 38460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CA3102E14S-6P ITT 79190 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CA3102E14S-6P ITT 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
241A12620X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25POS M R/A .590 1300PF FILTER
09694009022 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D SUB FE RA 21WA4_40 A CONTACT_P