Location : Home > 6 > 6STD37PAM99B20X
6STD37PAM99B20X
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3116E22-32P Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
FGG.0B.304.CLAD21Z Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
RJHSE706MA8 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD
164A18099X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
JR25RK-16P Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
97-3108A18-3PX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#12 PIN PLUG
85102E1418S50A7 Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
AFD57-24-19SN-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
AIT6AA20-23SC Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 2C 2#8 SKT PLUG
PT06A-16-23P Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
CA3100E10SL-4PBF80-09 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
0879779001 Connectors, Interconnects Memory Connectors - Inline Module Sockets 1MM DDR2 FB DIMM VT PF.38AULF
97-3106B18-4PW-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 4#16 PIN PLUG
D38999/26FJ35BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 128 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
747318-1 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
0014600164 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC 16POS 2.54MM 26AWG TIN
2-1734577-1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C VERT SHIELDED
BACC63BV24B30S8 Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
09643117218 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder
5-749878-7 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 68 Position D-Type Plug, Male Pins Connector, Panel Mount IDC, Ribbon Cable