Location : Home > 6 > 69176-030LF
69176-030LF
Share on FacebookShare on Facebook
69176-030LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
69176-030LF CONN HOUSING 30POS .100 DUAL 8000 FCI 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
69176-030LF 2015+ 8000 FCI 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
69176-030LF CONN HOUSING 30POS .100 DUAL 8000 FCI 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
69176-030LF standard package with RoHS 45410 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-160-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-090-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold