Location : Home > 6 > 691374500007B
691374500007B
Share on FacebookShare on Facebook
691374500007B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
691374500007B TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM 157220 Wurth Electronics Inc 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
691374500007B TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM 288390 Wurth Electronics Inc 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
411-83-252-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
411-83-252-41-001101 IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
411-83-252-41-001101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
411-83-252-41-001101 Preci-Dip 289190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-045-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-796699-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-796699-4 TE Connectivity AMP Connectors 157380 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796699-4 TE Connectivity AMP Connectors 298310 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
26-7590-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 26POS TIN
26-7590-10 Aries Electronics 147260 2016+ CONN SOCKET SIP 26POS TIN Unitronix Electronics Limited
26-7590-10 Aries Electronics 278750 2016+ CONN SOCKET SIP 26POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
855-87-123-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 123 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
325025-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325025-16-0 IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5448970 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5448970 Phoenix Contact 147510 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5448970 Phoenix Contact 299210 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0705530002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold