Location : Home > 6 > 68668-016LF
68668-016LF
Share on FacebookShare on Facebook
68668-016LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
68668-016LF CUSTOMER HEADER 157170 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70177-2000 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-225-2-1070 05000C SFTY EDGE
9DB106BFILF 89 2014+ ELECTRION
9DB106BFILF 89 NE Electrion
9DB106BFILF IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9DB106BFILF N/A 8888 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
SRT2-ID08-1 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Input Module DIN Rail 24VDC
SRT2-ID08-1 687945 13+ fenkey electronics co.,ltd
SRT2-ID08-1 687945 13+ fenyang electronics co.,ltd
SRT2-ID08-1 687945 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SRT2-ID08-1 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C200H-RM001-PV1 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Control Module Backplane
C200H-RM001-PV1 654879 13+ fenyang electronics co.,ltd
C200H-RM001-PV1 654879 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
8N4SV75AC-0011CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
8N4QV01LG-0166CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 95MHz, 105MHz, 125MHz 10-CLCC
8N4QV01LG-0127CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz, 33.3333MHz, 50MHz, 125MHz 10-CLCC
AMC7832IPAP TI 10000 2022+ TQFP64 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AMC7832IPAP TI/?????? 100000 2021 HTQFP TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
MPC8536EBVJANGA Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microprocessors PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 800MHz 783-FCPBGA (29x29)
PI3USB42ZMEX Pericom 15980 14-15+ UQFN-10 Nego IC Co.Doris@negoic.com
PI3USB42ZMEX Pericom 358 16+ UQFN-10 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MB90F395HAPMCR-C0036 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90390 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 512KB (512K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16)
PIC16LF1779T-I/PT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
71V2556SA133BGI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 119BGA
71V2556SA133BGI IDT 22350 14+ MEGA IC ELECTRONICS.CO.LTD
71V2556SA133BGI IDT 25899 15+ WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
71V2556SA133BGI IDT 25899 15+ InMeiLe Technology
LTC4120IUD-4.2#TRPBF Integrated Circuits (ICs) PMIC - Battery Chargers IC BATT CHARGER 400MA RF 16QFN
LTC4120IUD-4.2#TRPBF IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
88886-422HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
88886-422HLF Amphenol FCI 147850 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
88886-422HLF Amphenol FCI 298530 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68032-125HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 25 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68032-125HLF Amphenol FCI 157140 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
68032-125HLF Amphenol FCI 288510 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-18-034-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-18-034-10-002101 Preci-Dip 157270 2016+ CONN HDR 34POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-18-034-10-002101 Preci-Dip 288490 2016+ CONN HDR 34POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0440671603 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold