Location : Home > 6 > 68585-028LF
68585-028LF
Share on FacebookShare on Facebook
68585-028LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FQ2-S25050F Industrial Controls, Meters Machine Vision - Cameras/Sensors STANDARD,PNP,53X33 FOV
FQ2-S25050F IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQ2-S25050F OMRON-IA 1 Electronic Universe
C200HX-CPU44-ZE 654879 13+ fenyang electronics co.,ltd
C200HX-CPU44-ZE 654879 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C200HX-CPU44-ZE KEMET 36860 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C200HE-CPU11-E 654879 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C200HE-CPU11-E KEMET 36230 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C200HE-CPU11-E KEMET 78130 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4SV76AC-0014CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 625MHz 6-CLCC
A42MX09-PQG100M Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A42MX09-PQG100M Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ADS9110IRGER TI 357 20+PB 24-VQFN4x4 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ADS9110IRGER TI 73500 20+PB VQFN FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
ADS9110IRGER TI/?????? 100000 2021 VQFN TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AK5572EN AKM 16666 2022+ QFN48 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AK5572EN AKM Semico 45120 2022 PREMIUM ADC GEN3 32BIT 768KHZ 12 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AK5572EN AKMSemicon 357 20+PB 48-QFN7x7 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AK5572EN AKM 10000 2022+ QFN48 Nego IC Co.Doris@negoic.com
XC822T0FRIAAFXUMA1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers XC800 XC8xx Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 2KB (2K x 8) FLASH 16-TSSOP
S6E1C32D0AGN20000 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ FM0+ S6E1C3 Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-QFN (9x9)
MB9AF1A1LPMC-G-SNE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 FM3 MB9A1A0N Microcontroller IC 32-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (12x12)
MB9AF1A1LPMC-G-SNE2 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-125-08-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 25 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-125-08-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-125-08-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 25PS .100 SGL R/A AU SIMEN Electronics Co.,Ltd
TSW-125-08-G-S NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7016S15PF Electronics 26749 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7016S15PF STOCK 46720 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
7016S15PF STOCK 46720 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
87049-1016 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
87049-1016 Molex Connector Corporation 147280 2016+ CONN HEADER 10POS 2MM R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
87049-1016 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4630-6001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 30 Position Rectangular Plug Connector IDC Gold 26-28 AWG, Stranded or Solid
77311-824-36 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77311-824-36 39664 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
77311-824-36 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
77311-824-36 FCIELX 50000 15+ ORIGINAL Excellent Electronics Components Inc
77311-824-36 STOCK 46450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
213341-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole, Right Angle Gold