Location : Home > 6 > 67XR100KLF
67XR100KLF
Share on FacebookShare on Facebook
67XR100KLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
67XR100KLF OriginalNew 58920 RoHSCompli 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350-80-150-00-024101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-150-00-024101 Preci-Dip 157420 2016+ CONN HDR 50POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-150-00-024101 Preci-Dip 298490 2016+ CONN HDR 50POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103239-0-24 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103239-0-24 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103239-0-24 TE Connectivity AMP Connectors 147620 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 24POS STR Unitronix Electronics Limited
4-103239-0-24 TE Connectivity AMP Connectors 298070 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 24POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com