Location : Home > 6 > 67WR100KLFTB
67WR100KLFTB
Share on FacebookShare on Facebook
67WR100KLFTB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
351-80-114-00-016101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-114-00-016101 IC 55970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-80-114-00-016101 Preci-Dip 147830 2016+ CONN HDR 14POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-114-00-016101 Preci-Dip 298290 2016+ CONN HDR 14POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com