Location : Home > 6 > 678D476M040CC4D
678D476M040CC4D
Share on FacebookShare on Facebook
678D476M040CC4D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
678D476M040CC4D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47UF 40V 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
678D476M040CC4D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47UF 40V 80,000 Vishay/Sprague 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
678D476M040CC4D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47UF 40V 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861221485015 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP