Location : Home > 6 > 678D108M010DM5D
678D108M010DM5D
Share on FacebookShare on Facebook
678D108M010DM5D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NE2X4WH6 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways DUCT SLT HAL FREE WHT 2X4"X 6'
NE2X4WH6 NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NE2X4WH6 S/N 10000 2013+ electronics components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
ERLA221LIN162KA50M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1600UF 10% 220V SNAP
ELXS251VSN391MP35S Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
ELXS251VSN391MP35S United Chemi-Con 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 390uF 250Volts Snap-In Lear EKT Electronics Co., Ltd
ELXS251VSN391MP35S United Chemi-Con 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 390uF 250Volts Snap-In Lear SIMEN Electronics Co.,Ltd
ELXS251VSN391MP35S United Chemi-Con 807300 1532+ CAP ALUM 390UF 20 250V SNAP Alphatek Technology Limited
SLPX273M025H7P3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 27000UF 20% 25V SNAP
SLPX273M025H7P3 Cornell Dubilier 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 27000uF 25V 20 85C Learn Mo EKT Electronics Co., Ltd
SLPX273M025H7P3 Cornell Dubilier Electronics ( 1257000 2015+ CAP ALUM 27000UF 20 25V SNAP Unitronix Electronics Limited
SLPX273M025H7P3 Cornell Dubilier Electronics ( 87910 2015+ CAP ALUM 27000UF 20 25V SNAP RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SLPX273M025H7P3 Originalne 498101 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
380LX560M450H012 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 56UF 20% 450V SNAP
380LX560M450H012 Electronics 27580 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
380LX560M450H012 IC 36802 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
380LX560M450H012 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
516D335M350MN6AE3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3.3UF 20% 350V AXIAL
516D335M350MN6AE3 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
16NXA47MEFCTG5X11 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
MAL214231101E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
MAL214231101E3 NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAL214231101E3 Vishay BC Components 1430600 2015+ CAP ALUM 100UF 20 50V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MAL214231101E3 Vishay BC Components 88350 2015+ CAP ALUM 100UF 20 50V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805C474K3RALTU Capacitors Ceramic Capacitors 0.47¦ÌF ¡À10% 25V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
C0805C474K3RALTU 654879 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C0805C474K3RALTU KEMET 665000 11+ SMD Pb-Free Philchip Electronics Limited
C0805C474K3RALTU Semiconductor 19475 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
FK28C0G1H090D Capacitors Ceramic Capacitors 9pF ¡À0.5pF 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
FK28C0G1H090D IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
885012006008 Capacitors Ceramic Capacitors 100pF ¡À5% 10V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)