Location : Home > 6 > 66925-018LF
66925-018LF
Share on FacebookShare on Facebook
66925-018LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
66925-018LF CONN RCPT 36POS T/H R/A GOLD 279210 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
18-8375-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-8375-610C Aries Electronics 156950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-8375-610C Aries Electronics 277830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-127-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-127-41-001101 Preci-Dip 147460 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-127-41-001101 Preci-Dip 288930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com