Location : Home > 6 > 65N472SRKCT
65N472SRKCT
Share on FacebookShare on Facebook
65N472SRKCT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
65N472SRKCT Ceramic Disc Capacitors 4.7nF -20+50 SAFETY 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
65N472SRKCT standard package with RoHS 45320 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
65N472SRKCT CAP CER 4700PF 250V RADIAL 1429000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com