Location : Home > 6 > 65846-015LF
65846-015LF
Share on FacebookShare on Facebook
65846-015LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
65846-015LF Originalnew 20000 FCI 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
65846-015LF ROSH 6589 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
65846-015LF IN STOCK 36657 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-114-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-114-41-008000 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
953123-2000-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
953123-2000-AR-TP 3M 288070 2016+ CONN SOCKET 23POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953123-2000-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 23POS 2MM VERT SMD TPC Global Service Co.Ltd.
953123-2000-AR-TP IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
410-83-238-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-83-238-01-640101 IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
410-83-238-01-640101 Preci-Dip 147870 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-238-01-640101 Preci-Dip 287490 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873818227 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1642090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1642090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 4POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1642090000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1642090000 Weidmuller 298310 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-032-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 32 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-032-30-003101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
813-22-032-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157790 2016+ CONN SPRING CONT 32 POS .217 SMD Unitronix Electronics Limited
813-22-032-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 297750 2016+ CONN SPRING CONT 32 POS .217 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-024-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 24 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-024-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-024-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-024-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 24POS DUAL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-024-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 24POS DUAL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5439934 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5439934 Phoenix Contact 146940 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5439934 Phoenix Contact 298310 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-029-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 29 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-029-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-029-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 29POS SNGL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-029-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 29POS SNGL .410 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-029-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 29POS SNGL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5450489 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5450489 Phoenix Contact 157680 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5450489 Phoenix Contact 297770 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
281698-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
1722581010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.138" (3.50mm)