Location : Home > 6 > 65801-050LF
65801-050LF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DL66R20-16SN-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
DJT16F19-35HA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 66 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
97-3106A28-3PZ-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#8 PIN PLUG
JT00RE14-97P-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 12C 8#20 4#16 PIN RECP
PT05SE-18-32SLC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
851-87-046-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
0877580217 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector Through Hole Gold
0022236023 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
2822365-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.197" (5.00mm)
0382110502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
KE443251A0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 44 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KE443251A0J0G Amphenol FCI 147030 2016+ 381 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
KE443251A0J0G IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE443251A0J0G NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1882214 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1882214 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1882214 Phoenix Contact 157580 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1882214 Phoenix Contact 278870 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-3625-10 IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
470-10-254-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET 2.54MM
470-10-254-00-001101 Preci-Dip 147330 2016+ HEADER TURRET 2.54MM Unitronix Electronics Limited
470-10-254-00-001101 Preci-Dip 278530 2016+ HEADER TURRET 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
480-10-266-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SOLDER CUP 2.54MM
480-10-266-00-001101 Preci-Dip 147850 2016+ HEADER SOLDER CUP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
480-10-266-00-001101 Preci-Dip 278450 2016+ HEADER SOLDER CUP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com