Location : Home > 6 > 653P21253I3T
653P21253I3T
Share on FacebookShare on Facebook
653P21253I3T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
653P21253I3T OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD 139910 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
653P21253I3T OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD 42135 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
653P21253I3T OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD 139910 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
653P21253I3T OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD 57559 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
653P21253I3T OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD 77870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-139-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-139-41-003101 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-139-41-003101 Preci-Dip 147780 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-139-41-003101 Preci-Dip 287670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
855-87-084-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold