Location : Home > 6 > 65240-026LF
65240-026LF
Share on FacebookShare on Facebook
65240-026LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
65240-026LF CONN HOUSING 26POS .100 SINGLE 288110 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA07A18-19PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
97-3108A28-18P-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 12C 12#16 PIN PLUG
31FMN-BMTR-A-TB Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 31 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
LJT06RE-9-98P-386 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 3C 3#20 PIN PLUG
3868-H000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET 8POS WIREMOUNT .50"
3560-24S(57) Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RECPT 24POS
3560-24S(57) HRS 500 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
DDMM50PNM-F225 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 50 M SOD G50 NM SS
643821-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 7POS 26AWG MTA156
2290009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters FRONT ADAPTER 16 CHANNELS
2290009 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2290009 Phoenix Contact 157340 2016+ FRONT ADAPTER 16 CHANNELS Unitronix Electronics Limited
1-1776544-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
800-V3-005-12-422101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
800-V3-005-12-422101 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-V3-005-12-422101 Preci-Dip 157060 2016+ CONN HDR 2POS 0.200 T/H Unitronix Electronics Limited
800-V3-005-12-422101 Preci-Dip 278750 2016+ CONN HDR 2POS 0.200 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1052015:0041 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1052015:0041 N/A 158 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
207528-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Header Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin-Lead
207528-2 Electronics 25179 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
207528-2 IC 37840 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
65486-012LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.150" (3.81mm)
65486-012LF Amphenol FCI 157040 2016+ CONN RECPT 12POS 3.81MM CRIMP Unitronix Electronics Limited
65486-012LF Amphenol FCI 288310 2016+ CONN RECPT 12POS 3.81MM CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-640250-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 19 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)