Location : Home > 6 > 636L3I014M31818
636L3I014M31818
Share on FacebookShare on Facebook
636L3I014M31818 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0448120034 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PPPC221LFBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PPPC221LFBN 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PPPC221LFBN 7600 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
PPPC221LFBN NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68685-320 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68685-320 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
68685-320 IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68685-320 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0874381143 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount, Right Angle Tin
0874381143 MOLEX 3999 13+ WLParts Electronics ltd
0874381143 MOLEX 3999 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
0874381143 MOLEX 3999 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
OSTH419505C Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTH419505C IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTH419505C NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTH419505C On Shore Technology Inc. 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
0395332417 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
350-10-107-00-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
350-10-107-00-012101 Preci-Dip 147390 2016+ CONN HDR 7POS 0.070 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-107-00-012101 Preci-Dip 288010 2016+ CONN HDR 7POS 0.070 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1017810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1017810000 Weidmuller 157610 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1017810000 Weidmuller 287330 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3301-2-14-21-00-00-08-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole, Right Angle Gold 0.040" (1.02mm) Dia