Location : Home > 6 > 636L3C080M00000
636L3C080M00000
Share on FacebookShare on Facebook
636L3C080M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
636L3C080M00000 OSC XO 80.000MHZ HCMOS TTL SMD 88930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
636L3C080M00000 OSC XO 80.000MHZ HCMOS TTL SMD 56939 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0791091219 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold