Location : Home > 6 > 636L3C032M00000
636L3C032M00000
Share on FacebookShare on Facebook
636L3C032M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
636L3C032M00000 OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL SMD 88750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
636L3C032M00000 OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL SMD 42005 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PPTC052LJBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PPTC052LJBN 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PPTC052LJBN 7600 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
PPTC052LJBN NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325013-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325013-16-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1961232 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole