Location : Home > 6 > 632L3C024M00000
632L3C024M00000
Share on FacebookShare on Facebook
632L3C024M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
632L3C024M00000 OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD 57019 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
632L3C024M00000 OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD 61745 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
632L3C024M00000 OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD 89150 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
632L3C024M00000 OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD 89150 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-83-161-01-881101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
315-83-161-01-881101 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-145-02-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
999-11-210-12-000000 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Blue Insulated 0.100" (2.54mm) Gold
999-11-210-12-000000 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
999-11-210-12-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-003-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-003-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-003-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 3POS SNGL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-003-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 3POS SNGL .410 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-003-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 3POS SNGL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd