Location : Home > 6 > 61V332MCJIA
61V332MCJIA
Share on FacebookShare on Facebook
61V332MCJIA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
61V332MCJIA CAP CER 3300PF 250V 20 RADIAL 692400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
61V332MCJIA CAP CER 3300PF 250V 20 RADIAL 692400 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
61V332MCJIA CAP CER 3300PF 250V 20 RADIAL 702400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
61V332MCJIA CAP CER 3300PF 250V 20 RADIAL 597200 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q-A-500 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Silver 0.025" (0.63mm) 500' (152.44m)