Location : Home > 6 > 60MT100KB
60MT100KB
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 60MT100KB distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
60MT100KB IR 742 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
60MT100KB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
60MT100KB standard package with RoHS 45190 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
60MT100KB RECT BRIDGE 1000V 60A INT-A-PAK 1215 Vishay Semiconductor Opto Divi 15+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
60MT100KB Original New 58920 RoHS Compl 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
60MT100KB module 7320 N/A 2013 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-83-128-13-071101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 128POS GOLD
510-83-128-13-071101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-128-13-071101 Preci-Dip 157620 2016+ CONN SOCKET PGA 128POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-128-13-071101 Preci-Dip 277770 2016+ CONN SOCKET PGA 128POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431401-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431401-11-0 IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
91763-314TRNLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
91763-314TRNLF Amphenol FCI 157350 2016+ CONN RCPT Unitronix Electronics Limited
91763-314TRNLF Amphenol FCI 297750 2016+ CONN RCPT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
91763-314TRNLF IC 57800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1780248 Phoenix Contact 147180 2016+ TERM BLOCK PLUG STR Unitronix Electronics Limited
1780248 Phoenix Contact 298990 2016+ TERM BLOCK PLUG STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1728484 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1728484 Phoenix Contact 147210 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1728484 Phoenix Contact 297950 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0430450828 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
0022552201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
90814-3804 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Palladium-Nickel
432203-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1289550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1289550000 Weidmuller 157280 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1289550000 Weidmuller 298250 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com