Location : Home > 5 > 5V80024NLGI
5V80024NLGI
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70261-1248 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-2-0550A-1200C
70261-1248 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70177-1583 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-225-2-1000L 02000C SFTY EDGE
8N4S270BC-1024CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz 6-CLCC
ICS487G-25LF Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
81006AKLFT IC 59720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LFXP15C-4F484C LATTICE 158190 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LFXP15C-4F484C BGA 158190 12+ LATTICE IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
S912XEP100BCAG Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers HCS12X HCS12X Microcontroller IC 16-Bit 50MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
MB96F685ABPMC-GSE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96680 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 160KB (160K x 8) FLASH 80-LQFP (12x12)
4470-49G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10mH Unshielded Molded Inductor 80mA 80 Ohm Max Axial