Location : Home > 5 > 5SGXMA7K3F40C2LN
5SGXMA7K3F40C2LN
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DK197P IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DK197P NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AKP3816M Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories Software KP Series
CJ1W-DA042V Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Output Module DIN Rail
CJ1W-DA042V 897846 13+ fenkey electronics co.,ltd
CJ1W-DA042V 897846 13+ fenyang electronics co.,ltd
CJ1W-DA042V IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CJ1W-DA042V NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4DV85FC-0085CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 160MHz, 160MHz 6-CLCC
8N4DV85FC-0085CDI IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV76AC-0104CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 425MHz 6-CLCC
A42MX16-FPLG84 ACTEL 88570 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
A42MX16-FPLG84 ACTEL 1000 16+ PLCC Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
V62/07643-01XE N/A 80000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
V62/07643-01XE N/A 77660 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
XCR3032XL-10CSG48I XILINX 6818 2015+ 2015+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB90351ESPMC1-GT-179E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90350E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 64-LQFP (12x12)
MT29F128G08CFCGBWP-10M:G Integrated Circuits (ICs) Memory MLC 128G 16GX8 TSOP DDP
24LC08BH-I/MS Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 8KBIT 400KHZ 8MSOP
24LC08BH-I/MS Microchip 62335 1525+ IC EEPROM 8KBIT 400KHZ 8MSOP Alphatek Technology Limited
24LC08BH-I/MS Microchip Technology 30,000 2102+ 2102+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
24LC08BH-I/MS Microchip Technology 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
24LC08BH-I/MS Microchip Technology 30,000 2102+ IC EEPROM 8KBIT 400KHZ 8MSOP EKT Electronics Co., Ltd
CL8801K63-G-M935 IC 37500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CL8801K63-G-M935 NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929647-05-01-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 1 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector Through Hole Gold
929647-05-01-I 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
929647-05-01-I 3M 278750 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 1POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929647-05-01-I 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929647-05-01-I 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 1POS TPC Global Service Co.Ltd.
3-647000-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 6 Position Rectangular Plug Connector IDC Tin 22 AWG
3-647000-6 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-647000-6 TE Connectivity AMP Connectors 277590 2016+ CONN RCPT 6POS 22AWG .100 RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-647000-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-647000-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
15-41-7040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
15-41-7040 IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
15-41-7040 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
15-41-7040 Molex Connector Corporation 147850 2016+ CONN HEADER 40POS .100 VERT GOLD Unitronix Electronics Limited