Location : Home > 5 > 5SGSMD4K2F40C3N
5SGSMD4K2F40C3N
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3SV76LC-0080CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 125MHz 6-CLCC
70178-1537 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-245-2-1190 06100C SFTY EDGE
70178-1537 IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SY100E111LJG TR IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SY100E111LJG TR Micrel Inc 8000 16+ 28-LCC (J-Lead) Futune Electronics Co.Limitd
SY100E111LJG TR Micrel Inc 8000 16+ 28-LCC (J-Lead) Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3F88L-CR015NA-OLD Industrial Controls, Meters Accessories RESOLVER CABLE
3F88L-CR015NA-OLD IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76FC-0076CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 200MHz 6-CLCC
EP3C10M164C7N brenda@hon 81246 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EP3C10M164C7N RoHs 15000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EP3C10M164C7N RoHs 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EPM7064STC44-5N Altera 25000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EPM7064STC44-5N Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
R5F21368CNFA#U0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers R8C R8C/3x/36C Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (14x14)
ATMEGA48PA-MN Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers AVR AVR? ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)
ATMEGA48PA-MN ATMEL 295500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATMEGA48PA-MN Freescale Semiconductor 5000 2016+ MCU AVR 4KB FLASH 20MHZ 28QFN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PIC16LF1778T-I/MX Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-UQFN (6x6)
MP1720DQ-216-LF-Z IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP1720DQ-216-LF-Z Monolithic Power 41825 1516+ IC AUDIO AMP CLASS D Alphatek Technology Limited
BR24G08FVM-3GTTR Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM I2C BUS 8KBIT 8MSOP
BR24G08FVM-3GTTR IC 38220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BR24G08FVM-3GTTR NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BR24G08FVM-3GTTR Rohm 2998 15+ 8-MSOP Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
1241170-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 5 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin
92418-408HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
92418-408HLF Amphenol FCI 147330 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
92418-408HLF Amphenol FCI 297490 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
92418-408HLF IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1761683-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-1761683-6 IC 56710 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1761683-6 TE Connectivity AMP Connectors 157380 2016+ CONN HEADER 60POS VERT .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
1-1761683-6 TE Connectivity AMP Connectors 288790 2016+ CONN HEADER 60POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3010-40-001-12-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3010-40-001-12-00 CNC Tech 157690 2016+ IDC HEADER .100 40POS Unitronix Electronics Limited
3010-40-001-12-00 CNC Tech 288210 2016+ IDC HEADER .100 40POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com