Location : Home > 5 > 5OQ152KEDAA
5OQ152KEDAA
Share on FacebookShare on Facebook
5OQ152KEDAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
5OQ152KEDAA CAP CER 1500PF 500V 10 RADIAL 880800 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5OQ152KEDAA Ceramic Disc Capacitors 15000volt 1500pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
5OQ152KEDAA CAP CER 1500PF 500V 10 RADIAL 880800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com