Location : Home > 5 > 5AK330KOBAM
5AK330KOBAM
Share on FacebookShare on Facebook
5AK330KOBAM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
5AK330KOBAM Ceramic Disc Capacitors 100volt 33pF 10 NPO/I 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
5AK330KOBAM standard package with RoHS 45500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
5AK330KOBAM CAP CER 33PF 100V 10 RADIAL 1428600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com