Location : Home > 5 > 595D187X0010R2T
595D187X0010R2T
Share on FacebookShare on Facebook
595D187X0010R2T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-7348/HSD Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.12UF 10% 100V AXIAL
M39003/01-7348/HSD IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-7348/HSD NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-7348/HSD Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
T95X156M6R3HZAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 15UF 6.3V 20% 2910
T95X156M6R3HZAL IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95X156M6R3HZAL NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95X156M6R3HZAL Vishay Sprague 1222200 15+ CAP TANT 15UF 6.3V 20 2910 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95S475M6R3ESSL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 4.7UF 6.3V 20% 1507
T95S475M6R3ESSL IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95S475M6R3ESSL NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95S475M6R3ESSL Vishay Sprague 1431800 15+ CAP TANT 4.7UF 6.3V 20 1507 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC280907015 Capacitors Trimmers, Variable Capacitors CAP TRIM 7-100PF 200V THRU HOLE
BFC280907015 IC 37520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BFC280907015 STOCK 43200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
BFC280907015 Vishay BC Components 1354100 2015+ CAP TRIMMER 200V TH Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC280907015 Vishay/BC Components 80,000 2013+ Trimmer / Variable Capacitors 7pF- 100pF 200volts EKT Electronics Co., Ltd
4120-G217-J1M1-M6S5ZN-10A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 10A 115VAC/28VDC
9510-M213-P1F0-Z0R2S5-10A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG 10A 24VDC PUSH-PULL
BDNF175A Circuit Protection Disconnect Switch Components SWITCH DISCONNECT 175A 1000V
LFPP0002X Circuit Protection Disconnect Switch Components SWITCH POWER POLE ACS N.C. 30A
40E1C25.8 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 40A 25.8KVAC NONSTD
170M1420 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE SQ 200A 700VAC RECTANGULAR
5ET 10 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM
BK/MDA-V-7 Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 7A 250VAC 3AB 3AG
ABC-V-9-R Circuit Protection Fuses FUSE CERM 9A 250VAC 125VDC 3AB