Location : Home > 5 > 5952401007SF
5952401007SF
Share on FacebookShare on Facebook
5952401007SF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929715-10-31-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 62 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929715-10-31-EU 3M 157750 2016+ CONN HEADER 62POS DUAL .100 STR Unitronix Electronics Limited
929715-10-31-EU 3M 288650 2016+ CONN HEADER 62POS DUAL .100 STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929715-10-31-EU IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0022282336 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold