Location : Home > 5 > 591D227X96R3C2T20H
591D227X96R3C2T20H
Share on FacebookShare on Facebook
591D227X96R3C2T20H distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
591D227X96R3C2T20H CAP TANT 220UF 6.3V 10 2812 1352200 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
219-3-1-66-8-8-20 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 20A 480VAC
219-3-1-66-8-8-20 Sensata Technologies/Airpax 139210 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 20A 480VAC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
219-3-1-66-8-8-20 Sensata Technologies/Airpax 139210 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 20A 480VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
219-3-1-66-8-8-20 Sensata Technologies/Airpax 57019 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 20A 480VAC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com