Location : Home > 5 > 5913001107SF
5913001107SF
Share on FacebookShare on Facebook
5913001107SF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-103777-0-35 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 70 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
4-103777-0-35 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
4-103777-0-35 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103777-0-35 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 70POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4-103777-0-35 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 70POS STR TPC Global Service Co.Ltd.
0430456217 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold