Location : Home > 5 > 5913001007SF
5913001007SF
Share on FacebookShare on Facebook
5913001007SF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6-102617-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold