Location : Home > 5 > 5913001002SF
5913001002SF
Share on FacebookShare on Facebook
5913001002SF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350-10-150-00-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-150-00-018101 Preci-Dip 157140 2016+ CONN HDR 50POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-150-00-018101 Preci-Dip 287850 2016+ CONN HDR 50POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com