Location : Home > 5 > 55PC0213-14-9
55PC0213-14-9
Share on FacebookShare on Facebook
55PC0213-14-9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0039000181-02-Y2-D Cable Assemblies Jumper Wires, Pre-Crimped 2" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
952704 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX S STEEL 12.05"L X 12.05"W
952704 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1838364-5 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CONN MALE M12 8PS STR 10M CABLE
1838364-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
1838364-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1838364-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0503948051-12-A8-D Cable Assemblies Jumper Wires, Pre-Crimped 12" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
MDM-25SH002L Cable Assemblies D-Sub Cables MICRO 25POS SKT 12"
MDM-25SH002L IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MDM-25SH002L NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
07-002-172 Cable Assemblies Flat Flex Cables (FFC, FPC) CABLE 7POS .100 JUMPER 2 INCH
0210390814 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLAT FLEX 3" 1MM 13POS
0982670291 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables 1MM JMPR LGT 51 TYPE A 14POS