Location : Home > 5 > 53D681F063GE6
53D681F063GE6
Share on FacebookShare on Facebook
53D681F063GE6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
53D681F063GE6 RoHS Compliant 38526 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B43540A2228M60 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
B43540A2228M60 EPCOS (TDK) 1322000 2015+ CAP ALUM 2200UF 20 200V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43540A2228M60 EPCOS (TDK) 97370 2015+ CAP ALUM 2200UF 20 200V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B43540A2228M60 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B43540A2228M60 NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B43504A397M67 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
B43504A397M67 EPCOS 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 390UF 420V EKT Electronics Co., Ltd
B43504A397M67 EPCOS 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 390UF 420V SIMEN Electronics Co.,Ltd
B43504A397M67 EPCOS (TDK) 793800 1532+ CAP ALUM 390UF 20 420V SNAP Alphatek Technology Limited
B43504A397M67 EPCOS (TDK) 899000 NEW RoHS CAP ALUM 390UF 20 420V SNAP FindCores Electronics Inc.
500D107M025CC2T Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100UF 20% 25V AXIAL
500D107M025CC2T IC 57400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
50YXM100MEFCTA8X11.5 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
50YXM100MEFCTA8X11.5 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
50YXM100MEFCTA8X11.5 Rubycon 87300 2015+ CAP ALUM 100UF 20 50V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
50YXM100MEFCTA8X11.5 Rubycon 87300 2015+ CAP ALUM 100UF 20 50V RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EEE-FK1C102SP Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
400LEX3.9MEFC10X12.5 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3.9UF 20% 400V RADIAL
400LEX3.9MEFC10X12.5 Rubycon 1216700 2015+ CAP ALUM 3.9UF 20 400V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
400LEX3.9MEFC10X12.5 Rubycon 78610 2015+ CAP ALUM 3.9UF 20 400V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
400LEX3.9MEFC10X12.5 Rubycon 78610 2015+ CAP ALUM 3.9UF 20 400V RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
885012008029 Capacitors Ceramic Capacitors 6800pF ¡À5% 25V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)