Location : Home > 5 > 53D101F400JL6
53D101F400JL6
Share on FacebookShare on Facebook
53D101F400JL6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
53D101F400JL6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400volts 100uF -10 +50 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
53D101F400JL6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400volts 100uF -10 +50 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
53D101F400JL6 RoHS Compliant 38946 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
53D101F400JL6 2013+ 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DFN2.54BK Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving DURA-FLEX 2.54" BLACK 100'
DFN2.54BK IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DFN2.54BK NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UWF1C680MCL1GS Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD
UWF1C680MCL1GS Semiconductor 21603 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
UWF1C680MCL1GS STOCK 46670 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
JB1FSIG-A IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JB1FSIG-A NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JB1FSIG-A ROHS 621853 12+ originalnew HK HongYuan Electronics Company LTD
8SW68M Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD