Location : Home > 5 > 536EB125M000DG
536EB125M000DG
Share on FacebookShare on Facebook
536EB125M000DG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
536EB125M000DG OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD 41815 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
536EB125M000DG OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD 139590 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
536EB125M000DG OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD 57239 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
536EB125M000DG OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD 88530 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
536EB125M000DG OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD 88530 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-078-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold