Location : Home > 5 > 531FC155M520DG
531FC155M520DG
Share on FacebookShare on Facebook
531FC155M520DG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
531FC155M520DG OSCILLATOR XO 155.52MHZ LVDS SMD 32195 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
531FC155M520DG OSCILLATOR XO 155.52MHZ LVDS SMD 139970 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
531FC155M520DG OSCILLATOR XO 155.52MHZ LVDS SMD 57619 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
531FC155M520DG OSCILLATOR XO 155.52MHZ LVDS SMD 87470 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386912619 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
2-1546179-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-1546179-3 IC 56780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546179-3 TE Connectivity AMP Connectors 157070 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546179-3 TE Connectivity AMP Connectors 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-83-022-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-83-022-10-001101 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-022-10-001101 Preci-Dip 147240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-022-10-001101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GT32-19DP-0.75H Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount, Right Angle Tin
1035940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1035940000 Weidmuller 157840 2016+ CONN HEADER 32POS 3.81MM VERT BK Unitronix Electronics Limited
1035940000 Weidmuller 297970 2016+ CONN HEADER 32POS 3.81MM VERT BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770894-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
770894-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
70553-0113 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
70553-0113 Electronics 26749 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
70553-0113 Electronics 26749 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
70553-0113 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0395240014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)