Location : Home > 5 > 531EC148M500DG
531EC148M500DG
Share on FacebookShare on Facebook
531EC148M500DG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
531EC148M500DG OSC XO 148.5MHZ LVPECL SMD 32135 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
531EC148M500DG OSC XO 148.5MHZ LVPECL SMD 139910 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
531EC148M500DG OSC XO 148.5MHZ LVPECL SMD 57559 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
531EC148M500DG OSC XO 148.5MHZ LVPECL SMD 87390 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0380450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Green, Yellow
28-1508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-1508-31 Aries Electronics 147720 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-1508-31 Aries Electronics 293750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com