Location : Home > 5 > 531AC155M520DG
531AC155M520DG
Share on FacebookShare on Facebook
531AC155M520DG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
531AC155M520DG OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD 32095 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
531AC155M520DG OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD 139870 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
531AC155M520DG OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD 57519 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
531AC155M520DG OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD 89170 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395229010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole