Location : Home > 5 > 530EC622M080DG
530EC622M080DG
Share on FacebookShare on Facebook
530EC622M080DG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
530EC622M080DG OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD 31825 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
530EC622M080DG OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD 139600 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
530EC622M080DG OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD 57249 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
530EC622M080DG OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD 88290 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-8720-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8720-310C Aries Electronics 157580 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8720-310C Aries Electronics 277870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-029-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-029-20-002101 IC 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-029-20-002101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
5-1437542-8 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
5-1437542-8 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-1437542-8 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1437542-8 TE Connectivity AMP Connectors 147850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
5-1437542-8 TE Connectivity AMP Connectors 287910 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIP1X03-011BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 3POS GOLD
SIP1X03-011BLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SIP1X03-011BLF FCI 8000 2012+ SIP1X03-011BLF SIP SOCKET 3 CTS EKT Electronics Co., Ltd
SIP1X03-011BLF FCI 8000 2012+ SIP1X03-011BLF SIP SOCKET 3 CTS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SIP1X03-011BLF IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1358950000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole