Location : Home > 5 > 530AC622M080DG
530AC622M080DG
Share on FacebookShare on Facebook
530AC622M080DG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
530AC622M080DG OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD 57649 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FHP-23-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1761132001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1761132001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761132001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 19POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1761132001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 19POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
416-83-270-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0872644453 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-1437531-5 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors 514-21875=ASSEMBLY, SOCKET
1-1437531-5 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1437531-5 RoHS 6590 11+ 11+ 8STAR-IC
CB20221207EB Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CB20221207EB Eaton 157890 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CB20221207EB IC 39830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB20221207EB NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
856-10-020-30-051000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount
856-10-020-30-051000 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
856-10-020-30-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
856-10-020-30-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER SINGLE 20POS .050 SMD EKT Electronics Co., Ltd
856-10-020-30-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER SINGLE 20POS .050 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
432301-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws