Location : Home > 5 > 520T25IT19M2000
520T25IT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520T25IT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T25IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139540 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T25IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 41765 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T25IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139540 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T25IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57189 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T25IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
282962-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282962-6 IC 59850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282962-6 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 7.5MM Unitronix Electronics Limited
282962-6 TE Connectivity AMP Connectors 299010 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com