Location : Home > 5 > 520T25HT20M0000
520T25HT20M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520T25HT20M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139420 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 31645 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139420 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 57069 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T25HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 97850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387800505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0387104805 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
CS325S16000000AAKT Crystals and Oscillators Crystals 16MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 120 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
431201-01-0 Curtis Industries 147430 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
1776299-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.394" (10.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1776299-5 TE Connectivity 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776299-5 TE Connectivity 8000 2012+ CONN TERMINAL BLOCK 10POS 10MM TPC Global Service Co.Ltd.